Reference

"Perfektní a kvalitní práce. Nechali jsme si vyrobit téměř všechen nábytek se spoustou požadavků, které určitě nepatřily k nejsnadnějším a výsledek je na víc než výbornou. Můžu všem jen doporučit a rozhodně to nebyla naše poslední objednávka."

Lucie, Ostrava

 

"Super spolupráce sme maximálně spokojeni doporučujeme všemi 20!!! A těšíme se na další spolupráci!"

Daniela, Soběšovice

 

"Nechal jsem si vyrobit touto firmou postel na míru a jsem velice spokojen. Komunikace na výbornou, kvalita rovněž a nemusel jsem se o nic starat. Postel mi přivezli, zkompletovali a ustavili přesně tak, jak jsem si řekl. Cokoli dalšího budu potřebovat, obrátím se na tuto firmu znovu."

Radim, Třinec

 

"Se Stolařstvím MPM mám zatím jednu zkušenost. Výbornou. Můžu jen doporučit. Komunikace byla vždy rychlá a příjemná. Vždy se nám snažili co nejvíce vyhovět. Termíny dodání byly splněny. Přeji, ať se daří a doufám, že se ještě u nějaké hezké práce potkáme:)"

Martina, Praha

 

"Kdyby těch facebookových hvězdiček bylo ještě více, tak dáváme maximum. Tito kluci si zaslouží mnohem více. Kvalita práce úplně úžasná, komunikace taky, všem mohu doporučit. Jen tak dál a ať se díla daří!"

Miroslav, Jablunkov

 

"Moje nová kuchyň je opravdu na míru. Ani jeden pravý úhel tam není, ale kluci se s tím poprali na jedničku. Smekám. Šikovní, skvělé jednání, co nepasovalo předělali a dovezli na druhý den. Už teď mám pro ně vymyšlenou další práci ;-) Vřele doporučuji !!!!!!"

Jana, Vendryně

 

"S firmou Stolařství M.P.M. jsme velice spokojeny. Je pravda, že jsme věděly, do čeho jdem, když jsme chtěly vyrobit kuchyňku a také nějaký kancelářský nábytek, neboť jsme práci nynějších jednatelů znaly již z dřívějška (kdy ještě nepodnikali sami na sebe). Nicméně tuto firmu vřele doporučujeme, i když kluci jako podnikatelé začínají, vedou si velice dobře. Zakládají si zejména na pečlivosti, což je pro stolaře velice důležitá vlastnost."

Lenka a Kamila, společnost Herbamedicus, s.r.o.

 

 

Jméno
E-mail*
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.